Керівництво райдержадміністрації взяло участь в щотижневому спілкуванні голови Львівської ОДА з очільниками міст та районів у режимі Zoom-конференції

15 квітня голова райдержадміністрації Петро Мороз, інші посадові особи РДА взяли участь в обласній нараді, яку провів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка з головами райдержадміністрацій та головами міст обласного значення в режимі Zoom-конференції.

Під час наради розглянуто та обговорено ряд актуальних питань порядку денного:
1. Про виконання Календарного плану впровадження місцевих систем оповіщення в районах та містах обласного значення
2. Про стан укладення декларацій щодо вибору лікаря з надання первинної медичної допомоги.
3. Про впровадження принципу добового балансування на ринку природного газу.
4. Про підготовку до відзначення 33 роковин Чорнобильської катастрофи у Львівській області 26 квітня 2019 р.
5. Про відвідування дітьми музеїв Львівщини.
6. Про проведені заходи неформальної освіти у районах Львівської області та профорієнтаційні екскурсії.

За результатами проведення скайп-наради головою Буської райдержадміністрації Петром Морозом було дано доручення керівникам управлінь, відділів РДА, районних служб по забезпеченню виконання завдань, поставлених під час наради керівництвом області.