Буське управління ГУ ДФС у Львівській області інформує

До Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій включено новітні моделі

Буськe управління ГУ ДФС у Львівській області інформує, що ДФС України включено до Державного реєстру реєстраторів

розрахункових операцій 8 новітніх моделей програмних/програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій, які беруть участь у експериментальному проекті.
Саме ці моделі застосовуватимуть у своїй діяльності користувачі-учасники експериментального проекту з впровадження інноваційних технологічних рішень для реєстрації розрахункових операцій у сфері торгівлі (у тому числі Інтернет-торгівлі), громадського харчування, купівлі-продажу іноземної валюти, торгівлі через автомати з продажу товарів (послуг), надання послуг з приймання готівки для подальшого переказу, з перевезення пасажирів тощо.
Перелік новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій, які беруть участь у експериментальному проекті затверджено наказом Міністерства фінансів України від 26.03.2019 № 121.
До цього переліку увійшли новітні моделі 7 вітчизняних компаній – учасників експериментального проекту та система «E-Receipt (e-Чек) електронний чек», розроблена Державною фіскальною службою України.
В основу системи «E-Receipt (e-Чек) електронний чек» покладено принцип обов’язкової он-лайн фіскалізації чеків на сервері ДФС. Ця система є альтернативою традиційним РРО, адже може застосовуватись для реєстрації розрахункових операцій, є безкоштовною для користувачів.
Функціональні компоненти системи E-Receipt дозволяють суб’єкту господарювання – продавцю, застосовуючи персональні комп’ютери, планшети, смартфони, здійснювати реєстрацію розрахункових операцій та передавати звітну інформацію (чеки, z-звіти) до ДФС, покупцю – переглядати інформацію щодо чеків у Електронному кабінеті.
Вона інтегрується з іншими системами ДФС, може інтегруватися з іншими бухгалтерськими програмами користувача.
Новітні моделі, включені до Держреєстру РРО, пропонуються до експлуатації у тестовому режимі усім суб’єктам господарювання, які виявили зацікавленість щодо участі у експериментальному проекті.
Триватиме експериментальний проект до 31 грудня 2019 року. За його результатами Мінфіном прийматиметься рішення щодо новітніх моделей, які не підлягатимуть зняттю з реєстрації, та відповідно, будуть рекомендовані до промислової експлуатації.
З Державним реєстром реєстраторів розрахункових операцій, що включає новітні моделі, затвердженим наказом Державної фіскальної служби України від 26.03.2019 №247, можна ознайомитись за посиланням: http://sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/320822.html.

Платниками Буського управління сплачено майже 2,5 млн грн акцизного податку

Впродовж першого кварталу 2019 року суб’єкти господарювання, які перебувають на обліку в Буському управлінні ГУ ДФС у Львівській області, перерахували до місцевих бюджетів 2460 тис.грн. акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизних товарів, з них на Бродівщині – 824,1тис.грн., Золочівщині – 615,1 тис.грн., Бущині – 549,5 тис.грн. та Перемишлянщині – 471,3 тис.грн. Порівнюючи з аналогічним періодом 2018 року надходження збільшились на 16,4%, або на 347 тис. гривень.
Надходження акцизного податку у березні поточного року склали 952 тис.грн. та перевищили минулорічні на 293,4 тис. гривень.
Нагадуємо, що суб’єкти господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами, сплачують акцизний податок до місцевих бюджетів територіальних громад, де розміщені пункти продажу підакцизних товарів, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку подання декларації.

З представниками бізнесу спілкувались у Буському управлінні

Днями в Буському управлінні ГУ ДФС у Львівській області відбулась зустріч заступника начальника управління Андрія Біля з представниками бізнес - спільноти Бущини.
Під час спілкування роз`яснено актуальні питання оподаткування юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, особливості кампанії декларування доходів громадян, отриманих протягом 2018 року та нові можливості Електронного кабінету.
Звернуто увагу на своєчасність сплати податкових платежів, зокрема, у зв’язку із перенесенням робочих днів у п. р. (30 квітня перенесено на 11 травня), сплатити нараховані поточні зобов’язання необхідно не пізніше 26 квітня 2019 року.
Також наголошено на необхідності дотримання трудового та податкового законодавства, зокрема, в частині легалізації найманої праці, забезпечення соціальних гарантій працівників. Проінформовано про відповідальність роботодавців за порушення законодавства про працю та можливі ризики для робітників сьогодні і в майбутньому.
Захід відбувся у форматі запитань - відповідей.

Cектор організаційного забезпечення