Ряд важливих питань обговорено під час зустрічі районних керівників зайнятості та соціального захисту населення

Сьогодні, 11 квітня, відбулася робоча зустріч директора Буської районної філії Львівського обласного центру зайнятості Степана Романовича Миляновського із начальником управління соціального захисту населення Буської РДА Андрієм Степановичем Лащуком.

В ході розмови було розглянуто ряд питань, а саме співпраця в питаннях працевлаштування осіб, які опинилися в скрутних життєвих ситуаціях і претендують на матеріальну допомогу як малозабезпечені сім’ї; опрацювання фахівцями служби зайнятості списків членів малозабезпечених сімей на предмет їх участі в активних заходах; участь у засіданнях комісії з вивчення справ безробітних, котрі перебувають у стані довготривалого безробіття та у комісії з питань надання одноразової допомоги з безробіття для організації підприємницької діяльності.