Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

На пільги та субсидії – понад 670 млн гривень із державного бюджету

Із державного бюджету Львівській області додатково перерахували грошовими коштами субвенцію для проведення розрахунків за надані населенню пільги та житлові субсидії за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги в сумі 675 млн грн.

Як повідомив директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків фінансовий ресурс скерують в тому числі для проведення розрахунків із підприємствами газопостачання – 553 млн грн, теплової енергетики – 105 млн грн та з підприємствами, які надають послуги з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій вивезення побутового сміття і рідких нечистот (ЖЕК, ОСББ, ЖБК) – 16,7 млн гривень.

Кошти субвенції передані місцевим бюджетам для спрямування їх за призначенням.

Зазначимо, що в поточному році змінили порядок розрахунків із надавачами послуг за надані пільги та субсидії. Зокрема, з 1 січня розрахунки проводять в грошовому еквіваленті за фактично надані послуги населенню, а не за соціальними нормами. Такий механізм суттєво скорочує обсяг переплат бюджетних коштів за надані послуги. При цьому, населення від зміни порядку розрахунків не постраждає, а частина вивільнених коштів державного бюджету буде спрямована на інші першочергові потреби.

Зважаючи на вищенаведене органам влади на місцях необхідно уточнити заборгованість, яка склалася на 1 січня 2018 року відповідно до фактично наданих послуг і провести розрахунки з постачальниками енергоносіїв і житлово-комунальних послуг.

 

Мітки: ЛЬВІВЩИНА