Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

Пріоритети на 2018 рік в центрі зустрічі бізнес-асоціацій з представниками Уряду в Києві

У суботу, 27 січня, у Києві відбулась зустріч бізнес-асоціації, які входять до Української Ради Бізнесу з представниками Уряду. В межах зустрічі акцентували увагу на пріоритетних напрямках роботи на 2018 рік. Участь в обговоренні взяв перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

На початку зустрічі Президент Української Федерації Індустрії Безпеки Анатолій Долинний презентував ключові пріоритетні питання для представників бізнесу на 2018 рік.

«Серед пріоритетів – інституційна реформа Державної фіскальної служби та митниці, створення аналітичного органу з розслідування фінансових оборудок, лібералізація системи реєстрації ринкових операцій, спрощення процедур ведення бізнесу, деофшоризація тощо», - зазначив Анатолій Долинний.

Зупинилися також на питаннях необхідності змін транспортного законодавства та агрологістики, реформи ДФС.

Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева розповіла членам Української Ради Бізнесу про розвиток агросектору, пріоритети та плани Міністерства. Вона повідомила, що 18 млрд доларів аграрний сектор України заробив минулого року на експорті.

«Найперша наша увага – розвитку сільських територій, формуванню політики щодо створення робочих місць, - зауважила заступник міністра. - Другий крок – реформа держпідтримки, так 1% від агро ВВП буде йти на підтримку аграріїв. Це має буде сфокусована підтримка тваринництва, садівництва, придбання вітчизняної техніки. Третій крок – реформа лісового господарства, запобігання контрабанді. Й обов’язково – євроінтеграція, вступ в силу закону 2042 (наразі доопрацьовуємо підзаконні акти). Сподіваюся що він дасть імпульс в правильному напрямку. Міністерство відкрито до пропозиції та ми готові до спільної роботи з бізнес об’єднаннями».

У розмові взяв участь і представник організації Центр UA, Микола Виговський, який розповів про особливості реформи виборчої системи України, проект нового виборчого Кодексу, який прийнято у першому читанні та реалізація якого дозволить проводити вибори за відкритими списками.

Також в межах заходу учасники зустрічі привітали нового учасника Української Ради Бізнесу – Всеукраїнську асоціацію імпортерів м’яса та м’ясопродуктів, яка приєдналась до коаліції бізнес-об’єднань «Українська рада бізнесу» в січні 2018 року.

Мітки: ЛЬВІВЩИНА