У Львівській області працює публічний веб-ресурс доступу до інформації про містобудівну документацію

Геопортал являє собою вікно до публічної інформації, яка служить людям і розроблений для висвітлення наявної містобудівної документації (генпланів, містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта

будівництва, будівельних паспортів забудови земельної ділянки, паспортів прив’язки ТС, детальних планів територій і т.п.). Публічним геопорталом з відкритими просторовими даними зможуть користуватися як юридичні так і фізичні особи, яка дозволить в режимі онлайн отримувати викопіювання з містобудівної документації. Вона включає базу даних і розроблена в єдиній новітній українській системі координат. Окрім того, на цій підоснові має бути розроблена уся містобудівна та вся інша планувальна документація. По мірі формування та наповнення ресурсів містобудівного кадастру перелік послуг та обсяг відкритої інформації буде розширятись. Доступ до системи Геопорталу містобудівного кадастру Львівської області Ви можете знайти на офіційному сайті Буської районної державної адміністрації: банер «Геоінформаційна система Львівської області» та в розділі «Архітектура».