Свято прощання з колядою відбулося у с.Кудрявці

Велично і святково у Кудрявцях проводжали Коляду. Зал місцевого закладу культури був заповнений вщент, тішило око розмаїття вишиванок.

На сцені ведучі акції - отець Андрій Вовк та його дружина Юлія. Власне вони й були організаторами цього духовно-просвітницького дійства.
Вертеп, колядки, хлопчики-посівальники, щедрівки - усе це присмутні бачили на сцені.
За словами отця Андрія до святкувань було задіяно близько третини парафіян села Кудрявці та хутора Дунів.
А хто не колядував-щедрував, то готував кутю, пампухи, узвар, смачну здобу, якими гостилися після свята просто неба.
Усі люди з з піднесенням та урочистістю долучились до організації та проведення свята діти, молодь, жіночі та чоловічі вокальні колективи, ін.
Організаторам свята та усій громаді за чудове дійство подякувала начальник відділу культури та туризму РДА Людмила Ціхоцька.