Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

В райдержадміністрації відбулася нарада з керівниками відділів апарату та окремих структурних підрозділів РДА, служб, установ та організацій району

У понеділок, 11 лютого, відбулася апаратна нарада голови райдержадміністрації Петра Мороза з керівниками відділів апарату, окремих структурних підрозділів РДА, служб, установ та організацій району.

Очільник Бущини проінформував учасників наради про результати відеоконференції, яку провів сьогодні голова Львівської ОДА Олег Синютка з головами райдержадміністрацій, районних рад і міст обласного значення, акцентував увагу на проведенні щоденних зустрічей з територіальними громадами, під час яких на основі пропозицій формується план розвитку населених пунктів району на 2019-2021 роки.
Також йшлося про відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав (15.02) та проведення заходів до Дня Героїв Небесної сотні (20.02); надання допомоги багатодітній сім'ї з Топорова, яка постраждала під час пожежі; дотримання виконавчої дисципліни держслужбовцями.
За результатами розгляду питань порядку денного, голова РДА Петро Мороз дав доручення окремим керівникам, встановив терміни їх виконання.

Мітки: БУЩИНА