Обговорення перспективних планів розвитку територій відбулося у селах Гутисько-Тур'янське та Тур'є

У четвер, 7 лютого, відбулися зустрічі першого заступника голови РДА Олега Ільківа з громадами сіл Гутисько-Тур'янське та Тур'є, під час яких обговорювалися плани перспективного розвитку цих населених пунктів на найближчі три роки.

Окрім цього, для мешканців сіл було проведено мультимедійну презентацію-звіт про роботу, яка була виконана в районі по реалізації програм соціально-економічного та культурного розвитку у 2016-2018 роках.
Серед пропозицій, які були подані громадами до перспективного плану розвитку територій:
- с.Гутисько-Тур'янське - влаштування вуличного освітлення, організація вивезення ТПВ,  ремонт школи і дороги;
- с.Тур'є - реконструкція НД та школи, влаштування вуличного освітлення, будівництво дитячого ігрового майданчика.

Участь у зустрічах взяли близько 100 осіб.

Нагадаємо, що обговорення по формуванню пропозицій до районного плану розвитку територій на 2019-2021 роки відбуваються за дорученням Президента України Петра Порошенка та триватимуть впродовж двох місяців.
Із графіком усіх зустрічей з громадами населених пунктів Буського району можна ознайомитися  тут