Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

На Львівщині відкрили 242 нових виробництва та залучили понад 200 млн доларів прямих іноземних інвестицій

Упродовж 2015-2018 років на Львівщині відкрили 242 нових виробництва, створили 24,6 тисяч робочих місць та залучили 240, 9 млн доларів прямих іноземних інвестицій.

Про такі показники сьогодні, 6 лютого, розповіла під час звіту заступник директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Марта Бухтіярова.

«За 9 місяців 2018 року залучено 93 млн доларів прямих іноземних інвестицій, створено 104 нових виробництва та 4,6 тисячі нових робочих місць. Якщо перші роки ми орієнтувались на інвестиції масового виробництва, то зараз ми націлюємося на інвестиції з більшою доданою вартістю. В цьому контексті важливою є відновлювальна енергетика та високотехнологічні виробництва. До прикладу, торік нам вдалось на 364 % збільшити потужності промислової сонячної енергії. Зокрема, відкрито найбільшу в Західній Україні сонячну електростанцію «Енергопарк Яворів»», - зазначила Марта Бухтіярова.

Серед нових виробництв та виробництв, які розширили свої потужності – ТОВ «Лемберг Міт», ТзОВ «Кормотех», ДП «САН ГАРДЕН», ТОВ «Бадер Україна», ПП «Оліяр», ПАТ «Кохавинська паперова фабрика».

Сьогодні на супроводі перебуває 651 інвестиційний проект, з них: 134 на обласному рівні та 517 на районному та місцевому рівнях.

«Нами створено електронну CRM систему, яка дозволяє відслідковувати етапи реалізації кожного інвестиційного проекту з чіткими термінами і відповідальними виконавцями. Разом з тим доступними для інвестора залишаються 274 вільних виробничих площ, 448 вільних земельних ділянок»,- додала Марта Бухтіярова.

Мітки: ЛЬВІВЩИНА