Буське управління ГУ ДФС у Львівській області інформує

Набути або підтвердити статус сільгосптоваровиробника потрібно не пізніше 20 лютого

Буськe управління ГУ ДФС у Львівській області нагадує, що сільськогосподарські товаровиробники для переходу на спрощену систему оподаткування

або щорічного підтвердження статусу платника єдиного податку подають податкову звітність не пізніше 20 лютого поточного року, зокрема:
загальну податкову декларацію з податку на поточний рік щодо всієї площі земельних ділянок, з яких справляється податок (сільськогосподарських угідь (ріллі, сіножатей, пасовищ, багаторічних насаджень), та/або земель водного фонду внутрішніх водойм (озер, ставків та водосховищ), - контролюючому органу за своїм місцезнаходженням (місцем перебування на податковому обліку);
звітну податкову декларацію з податку на поточний рік окремо щодо кожної земельної ділянки - контролюючому органу за місцем розташування такої земельної ділянки;
розрахунок частки сільськогосподарського товаровиробництва - контролюючим органам за своїм місцезнаходженням та/або за місцем розташування земельних ділянок.

Необхідно пам’ятати, що підставами для анулювання реєстрації платника єдиного податку четвертої групи є:
- неподання повного пакету податкової звітності з обов’язковими додатками до контролюючих органів за місцем основного обліку та за місцезнаходженням земельних ділянок (част. 5 п. 299.10 ст. 299 Податкового кодексу України),
- менший, ніж 75 % розмір частки сільськогосподарського товаровиробництва юридичної особи у попередньому році (част. 4 п. 299.10 ст. 299 Податкового кодексу України).

До уваги платників екологічного податку!

З 2019 року застосовується новий порядок справляння та розподілу сум доходів від екологічного податку, зокрема в частині викидів двоокису вуглецю в атмосферне повітря. Зазначені зміни внесені Законом України від 23.11.2018 № 2628-VIIІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» та Законом України від 22 листопада 2018 року № 2621-VIIІ «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України».
ДФС України надала роз’яснення із зазначеного питання листом від 16.01.2019 №1422/7/99-99-12-03-04-17.

Cектор організаційного забезпечення