Обговорення перспективного плану розвитку території відбулося у селі Теребежі

6 лютого відбулася зустріч першого заступника голови райдержадміністрації Олега Ільківа з громадами сіл Теребежі, Циків, Волуйки, під час якої обговорювався план перспективного розвитку цих населених пунктів на найближчі три роки.

Окрім цього, для мешканців сіл було проведено мультимедійну презентацію-звіт про роботу, яка була виконана в районі по реалізації програм соціально-економічного та культурного розвитку у 2016-2018 роках.
Серед пропозицій, які були подані громадами до перспективного плану розвитку територій: ремонт дороги Олесько - Теребежі - Циків, ремонт НД в с.Теребежі, влаштування дитячого ігрового майданчика.
Участь у зустрічі взяло близько 40 осіб.

Нагадаємо, що обговорення по формуванню пропозицій до районного плану розвитку територій на 2019-2021 роки відбуваються за дорученням Президента України Петра Порошенка та триватимуть впродовж двох місяців.
Із графіком усіх зустрічей з громадами населених пунктів Буського району можна ознайомитися  тут