Буські легкоатлети успішно виступили на чемпіонаті України з легкої атлетики у м.Суми

З 28 по 30 січня 2019 року у Сумах проходив чемпіонат України з легкої атлетики у приіщенні (серед юнаків 2002 р.н та молодші).

Срібною призеркою чемпіонату стала вихованка Буської ДЮСШ (тренер Єретик В.Ю. та Єретик Ю.В.) Діжак Соломія в спортивній ходьбі на 3 км., вперше виконавши норматив кандидата в майстри спорту. Результат Соломії - 14.27,82.

Бронзову медаль в бігу на 800 метрів завоював також представник Буської ДЮСШ, а зараз учень УФК (тренер Сташків М.В.) - Семенюк Павло. Його час 2.02,49.

Слід відзначити виступ учнів Буської ДЮСШ ,яка зайняла 2 місце серед команд ДЮСШ. Буські легкоатлети набрали загалом 156 очок, поступившись лише Любешівській ДЮСШ (Волинська область), у активі якої сума 230 очок.

Вітаємо призерів і їх тренерів, а також весь колектив Буської ДЮСШ із вдалим виступом та бажаємо успіхів під час наступних змагань!