Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

Львівщина презентувала успішний досвід залучення іноземних інвестицій на зустрічі у Києві

Сьогодні, 24 січня, у приміщенні Корейського освітнього центру в Україні, відбулась зустріч із представниками регіонів - «Програма обміну знань з економічного розвитку Кореї». Метою заходу є обмін досвідом між Україною та Кореєю в частині залучення прямих іноземних інвестицій шляхом створення індустріальних парків.

Успішний досвід Львівщини із залучення іноземних інвестицій презентував перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Окрім Львівської області свій досвід представили ще 3 обласні державні адміністрації та 2 міста обласного значення. Також в межах заходу учасники порушили питання розвитку індустріальних парків в Україні, проаналізували виклики, з якими зіштовхуються області, а також розвиток державних інвестицій.

Участь у заході взяли Надзвичайний та Повноважний Посол Кореї в Україні Пан Лі Янг-Гу, голова Центру Міжнародного розвитку Корейського інституту розвитку Доктор Тай Лі та директор департаменту Міністерства економічного розвитку та торгівлі України Оксана Гришкевич.

Зазначимо, що зустріч відбулась в межах проекту «Механізми та інструменти стимулювання національних та прямих іноземних інвестицій», який реалізовується в Україні в межах Програми обміну знаннями (KSP) Міністерством стратегії і фінансів Республіки Корея спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.мних інвестицій», який реалізовується в Україні в межах Програми обміну знаннями (KSP) Міністерством стратегії і фінансів Республіки Корея спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

Мітки: ЛЬВІВЩИНА