Відбулася зустріч керівництва РДА з соціальними працівниками Буського терцентру

У вівторок, 5 лютого, в малій глядацькій залі Буського РНД відбулася зустріч заступника голови РДА Тетяни Сай з працівниками відділення соціальної допомоги вдома Буського територіального центру обслуговування.

Також у зустрічі взяли участь: начальник управління соціального захисту населення РДА Андрій Лащук, заступник головного лікаря КНП "Буська ЦРЛ" Анна Міхневич, директор терцентру Андрій Дворянин.
Йшлося про налагодження більш дієвої комунікації соціальних працівників з демобілізованими учасниками ООС (АТО), сприяння одиноким літнім людям у отриманні ліків в рамках загальнодержавної програми "Доступні ліки", підписання декларацій з сімейними лікарями, участі працівників у рейдах соціальних патрулів на території місцевих рад району.
Також соціальних працівників поінформували про зміни в отриманні субсидій на житлово-комунальні послуги, монетизацію пільг, про формування планів розвитку населених пунктів на найближчі три роки, які обговорюються керівниками органів влади з громадами самоврядних територій Бущини.