Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

Подолано несанкціоновані скиди сміття: перевізників відстежують он-лайн

Обласна державна адміністрація щоденно відслідковує рух автомобілів підприємств-перевізників, що в свою чергу дало можливість припинити несанкціоноване скидування сміття поза межами полігонів ТПВ.

Відтак, автомобілі, які здійснюють вивезення ТПВ з міста Львова, обладнані GPS-трекерами.

"З 1 січня ми встановили контроль на усіх автомобілях, що вивозять сміття. Це дасть можливість ще більше посилити контроль за вивезенням сміття", - наголосив під час брифінгу директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук.

Відтак, за допомогою запровадженої системи моніторингу Львівська ОДА віднайшла житомирського перевізника, який несанкціоновано вивантажив відходи поблизу Старого Яричева. Перевірника віднайшли в Рівненській області. Матеріали передані в правоохоронні органи, справа знаходиться на розгляді суду.

Крім того, вдалося відстежити закарпатського перевізника, який за документами повинен вивантажити відходи на полігоні в Дніпропетровській області, натомість намагався незаконно викинути сміття на Івано-Франківщині. Матеріали цього випадку передані в правоохоронні органи.

"Завдяки системі контролю, несанкціонованих викидів сміття уже не трапляється", - додав Назарій Романчук.

Мітки: ЛЬВІВЩИНА