Синоптики попереджають про небезпечні метеорологічні явища в період з 5 по 9 січня

За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України по території області 5 січня на дорогах ожеледиця. Вдень значний сніг, пориви південно-західного вітру, 15 – 20 м/с; місцями хуртовини. (I рівень небезпечності, жовтий).

05 - 09 сiчня на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра, Захiдного Бугу очiкується посилення льодоутворювальних процесiв, шугохiд, встановлення льодоставу, мiсцями можливе формування зажорiв льоду з рiзким коливанням рiвнiв води.
У зв’язку з очiкуваними снiгопадами 05 - 07 сiчня в горах Львiвської областi зберiгається значна снiголавинна небезпека (3 рівень).
Такі погодні умови можуть призвести до ускладнень в роботі служб електропостачання, комунального господарства, будівельної галузі та порушення руху автотранспорту на окремих ділянках доріг і вулиць.