Керівництво РДА взяло участь в щотижневому спілкуванні голови Львівської ОДА з очільниками міст та районів у режимі skype-конференції

22 січня голова райдержадміністрації Петро Мороз, інші посадові особи взяли участь в обласній нараді, яку провів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка з головами райдержадміністрацій та головами міст обласного значення в режимі skype-конференції.

Під час наради розглянуто та обговорено ряд актуальних питань порядку денного:
1. Про хід виконання урядової програми «Доступні ліки».
2. Про підготовку запитів на фінансування з Державного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2018 році.
3. Про запровадження проекту «Впровадження аграрних розписок у Львівській області».
4. Про роботу консультаційно-дорадчого центру у сфері агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.
За результатами проведення скайп-наради головою Буської райдержадміністрації Петром Морозом було дано доручення керівникам управлінь, відділів РДА, районних служб по забезпеченню виконання завдань, поставлених під час наради керівництвом області.