Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

Священики з Полонич та Новосілок взяли участь у науковій конференції «Ідеї о. Маркіяна Шашкевича та Собор руських учених» та відвідали виставку «Невідомий Шашкевич. Одкровення»

На запрошення Галини Корнєєвої, керівника Інституту-заповідника ім. Маркіяна Шашкевича, кандидата історичних наук, священнослужителі о.Володимир Залуцький та о.Юрій Годісь 29 листопада 2018 року взяли

участь у роботі наукової конференції «Ідеї о. Маркіяна Шашкевича та Собор руських учених», відвідали разом з іншими запрошеними (митцями, художниками, музейниками, поціновувачами мистецтва) виставку в Мистецькому Просторі «Невідомий Шашкевич. Одкровення…».
Ця виставка є унікальною, зокрема тим, що була представлена рідкісними експонатами – іконами XVII-XVIII ст., перед якими у молитвах прибігали до Господа десятки тисяч людей і не одне покоління українських родин. А також тим, що відвідувачі мали чудову нагоду не стільки споглядати ці безцінні духовні пам'ятки, але й спільно перед ними скласти щиру молитву Творцеві.
Атмосфера виставки дозволила поринути у славні часи служіння і творчості великого просвітителя Галичини. «І це тільки маленька частинка з багатого надбання музейників» - сказала дослідниця і великий знавець спадщини Шашкевича та просто високоосвічена людина Галина Корнєєва.
Подібні виставки притягують цінителів невмирущого мистецтва. У такому високодуховному колі завжди є чудова нагода для спілкування, обміну думками та нових знайомств.

/при підготовці повідомлення використано інф. матеріали авторства Степана Сохнацького/

Мітки: БУЩИНА