Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

У Львові відбувся випуск слухачів курсу «Менеджмент безпеки бізнесу» для військовослужбовців

Сьогодні, 5 грудня, відбувся урочистий випуск слухачів курсу «Менеджмент безпеки бізнесу» у межах Програми НАТО-Україна з перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців. Виконавець курсу – Львівський інститут Міжрегіональної Академії Управління Персоналом (ЛІ МАУП) спільно з ГО «Західний регіональний центр сприяння перепідготовці та соціальній адаптації військовослужбовців».

Привітав випускників заступник голови Львівської облдержадміністрації Роман Филипів.

«Довгі роки у нашій державі чомусь складалось так, що армії приділялось дуже мало уваги – у плані фінансування, укомплектації, обороноздатності тощо. Біда спіткала нашу країну, тому ми по-іншому стали відноситись до військовослужбовців. Але за свої вчинки ми мусимо відповідати завжди. Народ, який не будує свою армію, рано чи пізно будуватиме чужу. У цьому контексті програми, які реалізує регіональний центр сприяння перепідготовці та соціальній адаптації військовослужбовців є дуже правильними. Більше 4000 військових, які вже скористались цією програмою отримали відповідні знання, які зможуть використати у майбутньому. Зазначу також, що облдержадміністрація теж реалізовує низку подібних програм, щоб люди, які закінчили свою кар’єру у лавах Збройних сил України, мали можливість здобути інший фах для реалізації себе у інших сферах життя», - наголосив Роман Филипів.

Навчання проходило у Львівському інституті МАУП, курс тривав 350 годин. Після завершення навчання свідоцтва та міжнародні сертифікати отримали 33 слухачі.

Додамо, що метою Програми НАТО-Україна з перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців є підтримка України у питаннях соціальної адаптації кадрових військовослужбовців. Програма надає можливість пройти підготовку за такими напрямками як менеджмент, маркетинг, англійська мова, економіка малих підприємств, радіоелектроніка, дизайн, інформаційні технології, охорона, навігація маломірних суден та ін.

Мітки: ЛЬВІВЩИНА