Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

Олег Синютка привітав «Електрон» зі 100-річчям

Сьогодні, 4 грудня, у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбулись урочистості з нагоди 100-річчя від дня заснування ПрАТ «Концерн-Електрон».

Зі святом присутніх привітав голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

«Настав час плече до плеча, серцем до серця постояти за нашу землю, за нашу державу. Ми є свідками того, як спільними зусиллями всього українського народу ми відродили, створили нову українську армію. Ми є свідками того, як відроджується наша національна цервка. Ми обов'язково побачимо, як у всіх сферах нашого життя буде звучати наша рідна українська мова. Я переконаний, що ми обов'язково крок за кроком будемо утверджувати нашу економічну незалежність. А старим-добрим королівським Львовом курсуватимуть сучасні, комфортабельні та рідні кожному львів'янину «Електрони», - зазначив очільник Львівщини.

Також Олег Синютка зачитав привітання Президента України Петра Порошенка з нагоди ювілею підприємства.

Окрім того, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток галузі економіки та з нагоди 100-річчя від дня заснування ПрАТ «Концерн-Електрон» кращим працівникам оголосили Подяки голови облдержадміністрації, а також нагородили Почесними грамотами облдержадміністрації.

Довідково:

Підприємство спеціалізується на виробництві продукції науково-технічного, промислового та побутового призначення. Концерн «Електрон» успішно впроваджує виробництво інноваційних продуктів та технологій в галузі автомобільного та електротранспортного машинобудування.

Країни, які є найбільшими експортерами продукції – Білорусія, Китай, Німеччина, США, Латвія, Литва, Нідерланди, Польща, Болгарія, Корея, Румунія, Франція.

В сукупності на підприємствах корпорації працевлаштували 756 працівників.

До складу концерну входять кілька підприємств, зокрема: ТзОВ СП «Електронтранс» - виробництво міського електротранспорту – низькопідлогових трамваїв, тролейбусів та електробусів підвищеної комфортності.

Також СП ТОВ «Сферос-Електрон», що спеціалізується на автономних рідинних підігрівачів, ресиверів, паливних баків, кермових колонок для транспортних засобів. Встановлення кліматичних систем, вентиляційних та сонячних люків, завод «Полімер-Електрон» - виготовлення виробів різного рівня складності з полімерних матеріалів та пінополістиролу. Інструментальне виробництво.

Мітки: ЛЬВІВЩИНА