Голова райдержадміністрації Петро Мороз і голова районної ради Богдан Глова передали солодкі дарунки школярам Буської ЗОШ №1 від першої леді країни Марини Порошенко

У вівторок, 16 січня, в Буській ЗОШ 1-ІІІ ступенів №1 побували голова райдержадміністрації Петро Мороз і голова районної ради Богдан Глова.

Керівники привітали учнів та педагогічний колектив навчального закладу з новорічними та різдвяними святами, прийдешнім Водохрещем, побажали усім мирного неба та відмінних результатів у навчанні, а ще передали подарунки.

Звертаючись до учнів та вчителів, голова РДА Петро Мороз  пригадав приємні моменти, пов'язані з візитом до навчального закладу 3 листопада 2017 року  Марини Анатоліївни Порошенко, її  зацікавленість  навчанням і вихованням дітей, батьки яких є учасниками АТО.

На знак уваги  Перша леді України передала їм святкові солодощі, які вручили дітям Петро Степанович і Богдан Володимирович.

Учні висловили сердечну вдячність за солодкі подарунки Марині Анатоліївні Порошенко та за щирі привітання  від перших осіб району.