Перший заступник голови РДА Олег Ільків зустрівся з мешканцями села Грабова

У вівторок, 10 листопада, за дорученням голови райдержадміністрації Петра Мороза відбулася зустріч першого заступника голови РДА Олега Ільківа з громадою села Грабова Соколянської сільської ради.

Під час спілкування з людьми у місцевому народному домі Олег Ільків за участю Соколянського сільського голови Павла Штибля проаналізував доходи та видатки сільської ради, вказав громаді на додаткові шляхи наповнення бюджету та можливості залучення коштів для вирішення соціальних питань.
Також йшлося про дотримання санітарного стану і благоустрій села, про переваги, які отримають мешканці територій в результаті проведення децентралізації та створення ОТГ, питання реформування сфери медицини, ремонт доріг, реконструкцію важливих соціальних об'єктів у районі, про правові взаємовідносини, які мають бути вибудовані в громадян з орендарями їх земельних паїв.
Серед проблемних питань: необхідність ремонту сільського народного дому, влаштування вуличного освітлення, використання паїв.
Участь у зустрічі з Олегом Ільківим взяло 45 осіб.
Зазначимо, що такого плану зустрічі керівництво РДА проводить з громадами населених пунктів району щотижнево з метою вивчення проблем людей на місцях, спільно з ними, депутатами та головою місцевої ради напрацьовуються шляхи їх вирішення.