Керівництво РДА взяло участь в щотижневому спілкуванні голови Львівської ОДА з очільниками міст та районів у режимі skype-конференції

15 січня голова райдержадміністрації Петро Мороз, інші посадові особи взяли участь в обласній нараді, яку провів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка з головами райдержадміністрацій та головами міст обласного значення в режимі skype-конференції.

Під час наради  розглянуто та обговорено ряд актуальних питань порядку денного:

1.      Про моніторинг введення земель сільськогосподарського призначення в обіг на основі алгоритмів ефективного і правового використання земель.

2.      Про стан затвердження окремих бюджетних показників на 2018 рік в містах і районах області.

3.      Про покращення співпраці РДА та ОТГ щодо створення умов для надання якісних адміністративних послуг.

4.      Про будівництво сільських лікарських амбулаторій.

5.      Про стан подання проектів до програми мікропроектів.

За результатами проведення скайп-наради  головою Буської райдержадміністрації Петром Морозом було дано  доручення керівникам управлінь, відділів  РДА, районних служб  по  забезпеченню виконання завдань, поставлених під час наради керівництвом області.