Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

У День захисника України транслюватимуть відеоролики про Збройні Сили України

У неділю, 14 жовтня, Львівщина урочисто відзначить День Захисника України та 76-ту річницю створення Української Повстанської Армії.

Відтак, у центрі міста упродовж дня на екранах транслюватимуть відеокліпи про Збройні Сили України, кліпи проекту «Пісні війни», ролики про героїв АТО, заставки-вітання з Днем захисника України.

"Українські воїни продемонстрували на увесь світ, що українці здатні захистити свою державу. Ми маємо сильну армію, і День Захисника України – це ще одна можливість сказати "дякую" нашим Героям”, - зазначила т.в.о директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Ольга Березюк.

Нагадаємо, у День Захисника України проспектом Свободи пройде «Марш захисників України», участь у якому візьмуть понад 1200 військовослужбовців зі всієї Львівщини, учасники АТО та ООС, ветерани УПА, волонтери, реконструктори в одностроях УПА та козацькі громадські організації. Детальніше із повною програмою відзначення 76-ої річниці створення Української Повстанської Армії можна ознайомитись за посиланням..

 

 

 

 

 

Мітки: ЛЬВІВЩИНА