Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

На Новий рік за старим стилем біля новорічної ялинки в Буську колядували, посівали, показували різдвяні вертепні вистави

Щороку 14 січня, на Старий Новий рік, дорослі та діти поспішають до новорічної ялинки на площі Ринок у Буську, аби послухати колядки, побачити вертепні вистави колективів народних домів із усього району. А ще й самому отримати за віншування та колядки солодкі подарунки.

Цьогоріч на імпровізованій сцені виступили вертепи зі сіл Заводське (керівник Мар’яна Атаманчук) і Ракобовти (керівник Ірина Приставська).

    Для присутніх різдвяні пісні звучали від Тетяни Турчиняк, Галини Копитко, Андріани Сорочинської, сімейного дуету у складі Юлії та Ельвіри Хом’якевичів.   Колядували із мешканцями і гостями міста вокальні колективи Народного дому с.Купче ( директор НД Ольга Мочульська, керівник Наталія Шишка), Народного дому села Утішків – Народний вокальний ансамбль «Любисток» (керівник Ольга Бекар, директор Ганна Спільник),  Народного дому села Новий Милятин (директор Дарія Мельник),костелу Святого Станіслава - гурт «Голос Ангела» (керівник Марія Кошіль) та Народний вокальний гурт «Надбужанки» Буського РНД (керівник Ірина Лаврін).

 Незважаючи на морозяну погоду, глядачів від виступу до виступу ставало все більше, а оплески ще гучнішими.

З привітанням до учасників новорічного заходу звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Олег Ільків. Посадовець передав усім присутнім вітання від голови РДА Петра Мороза та голови райради Богдана Глови, подякував виконавцям ролей, вокалістам за їх майстерність та талановитість, збереження українських національних традицій.

Організаторами цьогорічного заходу виступили райдержадміністрація та районна рада, солодкі подарунки підготувала для юних колядникіаматорів сцени Буська міська рада.

Мітки: БУЩИНА