Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

В актовій залі Буської гімназії відбулося перше цього навчального року засідання районного учнівського парламенту

За участю заступника голови райдержадміністрації Тетяни Сай, начальника відділу освіти РДА Галини Олійник, педагогів-організаторів шкіл у вівторок, 9 жовтня, в актовій залі НВК «Буська ЗОШ І ст.- гімназія-

інтернат ім. Є. Петрушевича при ЛНУ ім. І.Франка» відбулося перше цього навчального року засідання районного учнівського парламенту під назвою "Учнівське самоврдування в дії" (голова парламенту - учениця гімназії Ліза Рипська).

Представники учнівських колективів загальносвітніх закладів району ділилися досвідом організації учнівського самоврядування у своїй школі, пропонували нові креативні підходи та рішення, розповідали про плани на навчальний рік, модерували свіжі ідеї.
Заступник голови РДА тетяна Сай і начальник відділу освіти РДА Галина Олійник підтримали більшість пропозицій школярів, які можна реалізувати в навчальних закладах, та готові всебічно сприяти їх реалізації.
Окрім цього, Тетяна Сай запропонувала шкільній молоді 10-11 класів долучитися до проекту “ІДЕЯ ЗМІНЮЄ КРАЇНУ”. "Його мета – об’єднати активну молодь для втілення їхній ідей у життя. Найактивніші учасники матимуть змогу взяти участь у Львівському форумі ідей та отримати фінансову підтримку свого проекту.
Під час тренінгу в Буському районі 24 жовтня модератори навчатимуть генерувати ідеї та створювати власні проекти. Учасники у процесі навчання отримають нові знання, які зможуть бути використані в подальшій діяльності. Кожен з учасників напише ідею, яку б хотів втілити в своєму населеному пункті. Як підсумок, кожна група учасників підготує колективний проект для розвитку свого села, селища, міста в напрямках: туризму, особистісного розвитку, здорового способу життя та екології, тощо. Як свідчить практика, навіть лише за півгодини можна створити чудовий проект для громади.
Під час тренінгу неформальне, невимушене спілкування відкриває перед групою безліч варіантів розвитку та вирішення проблеми. Проект демонструє учасникам, що навіть одна їхня ідея може змінити всю країну.
За підсумками проведених виїздів відберуть найкращі ідеї, а їхні автори зможуть взяти участь у підсумковому заході – Форумі ідей, який відбудеться у Львові", - зазначила заступник голови РДА.

Мітки: БУЩИНА