Очільник району Петро Мороз провів прийом громадян

У вівторок, 9 жовтня, голова районної державної адміністрації Петро Мороз провів особистий прийом громадян.

До очільника Бущини цього разу звернулися за допомогою у вирішенні своїх проблем мешканці Задвір'я, Чанижа, Буська, Кутів, Соколівки, Утішкова, Закомар'я і Заводського. Усього 13 осіб.

Серед питань: надання матеріальної допомоги на лікування, вирішення земельних спорів і житлово-комунальних проблем, приватизації, отримання пільг, сприяння у виділенні земельної ділянки під нове сільське кладовище.
За результатами звернень, головою РДА більшу частину питань вирішено безпосередньо під час прийому за участю представників органів місцевого самоврядування та фахівців з числа держслужбовців, по інших - дано доручення щодо їх вивчення та можливості позитивного вирішення.
Нагадаємо, що відповідно до графіку, прийом громадян головою райдержадміністрації Петром Морозом проводиться двічі на місяць - другий і четвертий вівторок.