Тривають зустрічі керівництва РДА з громадами населених пунктів району

Сьогодні, 9 жовтня, керівник апарату РДА Євген Кичурчак за дорученням голови РДА Петра Мороза побував у с.Сторонибаби, де провів зустріч з громадою села.

Під час спілкування з людьми Євген Кичурчак за участю Сторонибабського сільського голови Ірини Виниченко проаналізував доходи та видатки сільської ради, вказав на додаткові шляхи наповнення бюджету та можливості залучення коштів для вирішення соціальних питань.
Також йшлося про благоустрій села, необхідність легалізації працівників та їх заробітних плат, про відповідальність, яка передбачена законодавством за спалювання сухої рослинності.
Серед проблемних питань села - потребу в ремонті доріг комунальної власності та мосту через річку Західний Буг.
Участь у зустрічі з керівником апарату РДА взяло близько 35 осіб.
Зазначимо, що такого плану зустрічі керівництво РДА проводить з громадами населених пунктів району щотижнево з метою вивчення проблем людей на місцях, спільно з ними, депутатами та головою місцевої ради напрацьовуються шляхи їх вирішення.