Учасників АТО запрошують на "Зустріч побратимів"

З нагоди відзначення Дня захисника України для демобілізованих учасників АТО організують "Зустріч побратимів". Формат зустрічі передбачає мистецьку частину, а також за ініціативи громадських організацій планують організувати частування.

"Такий захід дозволить зустрітись з військовими побратимами під час неформальної бесіди. Окрім мистецької частини, яка буде мати патріотичний характер, ми підготували для учасників АТО і подарунки: для "побратимів" зробимо пам'ятні фотознімки", - розповіла Мирослава Туркало, директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

До неформального відзначення запрошують учасників АТО, громадські організації, які опікуються воїнами, родини загиблих учасників АТО та Небесної Сотні.

Мітки: ЛЬВІВЩИНА