Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

Світовий Банк планує розширювати діяльність у Львівській області

21 вересня голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із представниками Світового Банку та Міжнародної Фінансової Корпорації в Україні задля узгодження питань двостороннього співробітництва.

Очільник області ознайомив гостей із динамікою економічного розвитку Львівщини та висловив сподівання на розширення співпраці.

«Для нас надзвичайно важливі ті проекти, які Світовий Банк реалізовує на території Львівської області. Ваша присутність в нашому регіоні – це позитивний сигнал для інвесторів. Той досвід та ті моделі, яким володіє Світовий Банк, мають бути впровадженні на Львівщині. Наша область готова до участі у пілотних проектах в різних сферах. Сподіваюсь, що один із найуспішніших проектів – онкопревенція – триватиме і надалі. Нещодавно ми розпочали інвентаризацію земель, тож у цьому напрямі підтримка Світового Банку особливо важлива», - наголосив Олег Синютка.

Під час зустрічі сторони порушили питання нових проектів важливих для Львівщини у зв’язку із формуванням бюджету Банку на наступний рік.

«Співпрацю Світового Банку із Львівщиною можна оцінити високим балом, адже Львівська область має світовий потенціал. Ми готові до глибшої співпраці у тих напрямах, які є пріоритетними для вашого регіону. Окрім того, варто відзначити темп ваших реформ, їх динаміка вражає. В цьому контексті можемо говорити про важливість не лише залучення коштів, а й про використання досвіду, що ми набули під час роботи в інших країнах», - зауважив виконавчий директор, член ради директорів Світового Банку Френк Геемскерк.

В межах зустрічі сторони обговорили співпрацю у сфері управління земельними відносинами, альтернативної енергетики, розвитку інфраструктури та ІТ-технологій.

Мітки: ЛЬВІВЩИНА