Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

Школярі з Донеччини відсвяткували Різдво у надбужанських сім’ях

Впродовж Різдвяних свят з 6 по 10 січня у Буському районі перебували учні Авдіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 в рамках традиційної щорічної всеукраїнської акції «Схід і Захід разом!».

  Повні нових незабутніх вражень, знайомств десятеро учнів та їх наставник Г.Пашнєва відбули сьогодні у Львів, звідки разом з іншими 190-ма школярами Донеччини, які гостювали у інших районах області, відбудуть спецпотягом до своїх домівок.

Провести в дорогу наших юних гостей у Сторонибабську ЗОШ І-ІІІ ст. прибули голова районної ради Богдан Глова, керівник апарату РДА Євген Кичурчак, головний спеціаліст відділу освіти РДА Богдан Глуховецький, настоятель місцевого храму УГКЦ - отець Олег Макар, тут же був педагогічний колектив освітнього закладу на чолі з директором Борисом Мартиняком, учні  школи та їх батьки, які гостинно прийняли дітей зі сходу у свої домівки на проживання та святкування Різдва.

Від керівництва району юні донеччани отримали книжку «Буська земля», а ще сувенірну продукцію з символікою району (ручки, блокноти, записники, пакети, чашки) та солодкі подарунки. Благословив у добру путь та подарував образки о.Олег.

За час свого перебування у Буському районі діти розучили колядки, ознайомилися з звичаями та обрядами Західної України, взяли участь у Різдвяному богослужінні, побачили пам’ятки архітектури та культури нашого регіону, відвідали з екскурсіями Буськ, Львів, Олесько.  

Мітки: БУЩИНА