Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

Найбільша окраса Львова - привітні та доброзичливі люди - Президент поспілкувався з львів’янами та прогулявся містом

Під час робочої поїздки на Львівщину Президент Петро Порошенко поспілкувався з мешканцями Львова та прогулявся містом.

«Найбільша окраса Львова - привітні та доброзичливі люди», - сказав Глава держави.

В рамках програми поїздки Президент взяв участь в урочистому відкритті XXV Форуму видавців у Львові. Петро Порошенко поділився враженнями від спілкування з учасниками Форуму та закликав львів’ян та гостей міста відвідати цей цікавий та важливий для розвитку видавничої галузі захід.

«Я впевнений в тому, що на сьогоднішній день вся книгарня, вся столиця книги перемістилася до Львова. І навіть не лише України, а й Східної Європи. Якщо можна, я прорекламую трохи Львів, бо саме в цей день варто приїхати сюди», - сказав Петро Порошенко.

Президент зауважив: «Це не те, що купувати книги в книгарні, або навіть по інтернету. Ти приходиш, це місто дихає українською мовою, дихає українською книгою, дихає Україною. Саме тому тут, сьогодні, в середу на вулицях стільки людей. І це величезна насолода мати унікальну можливість з ними поспілкуватися. Так що моя порада. По іншим (питанням – ред.) їдьте до Києва, Харкова, до Одеси, до Дніпра, можете у Вінницю їхати. Але в день, коли Форум – обов'язково зустрінемося у Львові».

Президент взяв участь у презентації книги предстоятеля Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава Шевчука «Діалог лікує рани» за участі духовно-культурної еліти Львівщини.

«Блаженніший Святослав подарував мені на презентації свою книгу «Діалог лікує рани». І от зараз, по дорозі до Києва, я прочитаю саме її», - розповів Глава держави містянам.

Мешканці Львова висловлювали підтримку Президентові та цікавилися, коли закінчиться війна і Україна переможе країну-агресора Росію, захистивши свою землю від ворога. Глава держави зазначив: «Тоді, коли ми не здамося Путіну і будемо перемагати. Зараз у нас є армія. Зараз у нас є воля, зараз ми рухаємося до перемоги. Інакше всі жертви були даремними. Ключ від миру знаходиться не в Україні – ключ від миру знаходиться в Москві у Путіна. Ми маємо вибити цей ключ перемогою».

Також Петро Порошенко відвідав мистецький захід «Прем’єра – вечір концертів Мирослава Скорика» у Львівській обласній філармонії з нагоди ювілею відомого українського композитора Мирослава Скорика.

Мітки: ЛЬВІВЩИНА