Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

Львівщина співпрацюватиме з Лодзинським воєводством Республіки Польща у аграрній галузі

Сьогодні, 18 вересня, відбулась зустріч першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислава Замлинського з Президентом Регіонального Союзу Бджолярів в Лодзі, Секретарем Польської Асоціації Бджолярів Бартоломеєм Піотровським.

Відтак, Ростислав Замлинський ознайомив присутніх з розвитком аграрного сектору на території Львівської області.

Окрім того, він зазначив, що Україна експортує близько 70 тисяч тонн меду у 22 країни світу. За останні 10 років наша держава збільшила експорт меду у 15 разів. А також Україна – серед трійки лідерів з експорту меду.

Також перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації закцентував увагу присутніх на тому, що бджільництвом на Львівщині займається 12 сільськогосподарських підприємств та 5,1 тисяч фізичних осіб, які утримують 66,3 тисячі бджолосімей.

«Минулого року у селі Сопошин Жовківського району відкрили перший на Львівщині завод з переробки меду та продуктів бджільництва. Підприємство є експортером українського меду, та сприяє підтримці і розвитку регіональних пасічників. Потужність виробництва фасованого меду складає 240 тонн в рік», - зазначив Ростислав Замлинський.

У межах зустрічі присутні поспілкувалися про успішні реформи, які здійснюються в Україні, зокрема про реформу децентралізації.

Ростислав Замлинський запросив гостей відвідати Міжнародний економічний форум, який цьогоріч відбудеться на Львівщині упродовж 1-2 листопада на «АГРОПОРТ Захід Львів».

Мітки: ЛЬВІВЩИНА