Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

Ірина Геращенко ознайомилась із роботою Tech StartUp School

Сьогодні, 17 вересня, перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко спільно з заступником голови Львівської обласної державної адміністрації Оксаною Стоколос-Ворончук оглянули Tech StartUp School.

Метою Tech StartUp School є створення комфортного інноваційного середовища для продукування та реалізації креативних ідей та успішних start up-ів, щоб допомогти новаторам під керівництвом бізнес-тренерів та менторів пройти шлях від ідеї start up-у до побудови бізнес-моделі, пошуку інвестицій та комерціалізації інноваційного проекту.

Відтак, Ірина Геращенко ознайомилась із діяльністю закладу, зокрема, успішно реалізованими стартапами.

Серед них - проект учасника АТО Юрія Донченка, який розробив унікальну велосипедну трансмісію, що захищена від механічних пошкоджень та дозволяє легше кермувати велосипедом та перевозити вантажі.

А також ознайомилась із розробками компанії "Тцукат", яка реалізовує проекти спільно з архітекторами та дизайнерами. У планах - проект з віртуальної машинерії.

Зазначимо, що Tech StartUp School діє на базі Національного університету «Львівська політехніка», а офіційне відкриття відбулось 26 жовтня минулого року.

Мітки: ЛЬВІВЩИНА