Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

Колядки і віншування: Волонтерський вертеп привітав працівників Львівської ОДА з Різдвом

Сьогодні, 9 січня, під час апаратної наради волонтерський вертеп привітав з Різдвяними святами працівників Львівської облдержадміністрації.

Учасники вертепу – царі, янголи, чорти виконали міні-імпровізацію сучасних подій в Україні та привітали присутніх колядками і віншуваннями, бажаючи кожному довгих літ щасливого життя.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка подякував акторам вертепу за різдвяне привітання і волонтерську допомогу українським бійцям.

"Я вам дуже дякую, що ви не зачерствіли і продовжуєте цю справу, тому що бійцям, до яких ви їдете дуже потрібно знати, що тут за тисячу кілометрів, не просто люди живуть, співають колядки і тішаться, а що ми живемо тим  життям, яким і вони. Тому кожного разу, коли ви є на фронті можете  сказати, що тут ми стараємось зробити все, щоби люди розуміли, що це  недаремно, щоб  були впевнені, що ворога ми сюди не впустимо і щоб вірили,  що настане час, коли синьо-жовтий прапор підніметься і над Ізварине, Луганськом, Донецьком, в Севастополі та Сімферополі", - наголосив Олег Синютка.

Зазначимо, що вже 11 січня волонтерський вертеп вирушить на Схід дарувати різдвяний настрій захисникам України. 

Мітки: ЛЬВІВЩИНА