Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

Ніхто, крім нас

Останні чотири роки стали найдраматичнішими за роки  становлення молодої Української держави. Але саме вони показали, що український народ здатен продовжувати віковічну боротьбу за свою державність, захищати суверенітет  і територіальну цілісність держави, відстоювати бажання жити в цивілізованій, європейській, демократичній державі Україна.

 "Свою Україну любіть. Любіть її... Во время люте...В останню тяжкую минуту... За неї Господа моліть", - писав український Пророк Тарас Шевченко.

І саме у важку годину, коли Україна потребувала допомоги, на боротьбу з ворогами піднялися мільйони. Спочатку на Революцію Гідності, а згодом на війну з російськими терористичними військами, які окупували Крим та частину території Донбасу.

В числі тих, хто добровольцем пішов на війну, був наш земляк, мешканець Буська, десантник Ігор Генза. З ним напередодні Різдва відбулася коротка розмова, під час якої він погодився відповісти на кілька запитань.

- п.Ігоре! Війна – це смерть, каліцтва, горе... Що мало вирішальне значення для Вас піти добровольцем на фронт?

- В мене за плечима вже була служба у десантно-штурмових військах, хороша підготовка, тому прийняв свідоме рішення у непростий для країни час вирушити на схід захищати країну від російських окупантів. Для того звернувся у Бродівський військкомат, так як у цей час у Буську він ще не був створений. Звідти мене направили для проходження служби у військову частину 80-тої окремої десантно-штурмової бригади, де проходив службу раніше. Після підписання дворічного контракту та військового злагодження був направлений в зону проведення бойових дій.

- Де саме довелося брати участь у військових діях?

- На схід потрапив на початку лютого 2015 року, коли по всій лінії фронту йшли активні бойові дії. За наказом командуванння виконував свій військовий обов’язок поблизу Бахмута, Мар’їнки, на Світлодарській дузі, біля інших населених пунктів по всій лінії зіткнення. Виконувалися завдання по стримуванню ворога, аби унеможливити його просування вперед, за можливості проводили контрнаступальні дії. Загалом у зоні проведення АТО провів 6 місяців.

- Що змінилося у Вашому житті після повернення з війни додому?

Зміни, звичайно, відбулися. Кожен, хто пройшов горнило війни, пізнав відчуття, що зробив щось значуще, добру справу, ставши разом з своїми побратимами на захист людей і держави. Учасників АТО часто запрошують у навчальні заклади, на заходи національно-патріотичного спрямування. І маю надію, що молодь, діти, які виховуються в українській школі, стануть патріотами, тими людьми, які своїми добрими вчинками зроблять Україну кращою, такою, якою її прагнули бачити наші попередники, якою хочемо бачити у майбутньому її ми – сильною, європейською, демократичною, духовно та матеріально багатою. 

- Чи вважаєте Ви себе успішною людиною? Які маєте плани на найближчий час?

- В житті я виховав двох синів, маю чудову сім’ю і люблячу дружину. Це вже можна вважати успіхом, бо я задоволений своїм життям, є щасливою людиною. У найближчий час хочу спробувати себе в роботі військовим інструктором, аби передати свій досвід, вміння молодим захисникам Української держави. Не виключено, що з часом повернуся і до підприємницької діяльності, яку змушений був припинити після того, як вирішив піти добровольцем на війну.

Мітки: БУЩИНА