Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

Сільськогосподарські виробники одержали кошти для покращення генетичного потенціалу тварин

Наказом Мінагрополітики України від 21.08.2018 затверджено розподіл коштів, передбачених для надання часткового відшкодування вартості закуплених племінних тварин. Фінансову підтримку надано 4 господарствам області на загальну суму фінансування 1,3 млн грн, якими закуплено 284 гол. племінних тварин.

Водночас повідомляємо, що внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 107. Зокрема сільгоспвиробникам надали можливість одержувати часткове відшкодування вартості спермопродукції не лише українського походження, а і іноземного.

Державна підтримка надається суб’єктам господарюванняувигляді часткового відшкодування вартості племінних тварин, сперми та ембріонів, які придбані та оплачені у період з 1 жовтня попереднього року до 30 вересня поточного року.

Документи для отримання часткового відшкодування вартості племінних тварин, сперми та ембріонів суб’єкти господарювання подають до 5 листопада поточного року комісії Мінагрополітики України.

Детальніше з умовами надання державної підтримки у галузі тваринництва можна ознайомитись на сайті Мінагрополітики України у розділі“Підтримка аграріїв”.

Мітки: ЛЬВІВЩИНА