Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

У Львівській ОДА на супроводі перебуває понад 650 інвестиційних проектів

30 серпня відбулась нарада під головуванням голови Львівської ОДА Олега Синютки із відповідальними за супровід інвестиційних проектів в районних державних адміністраціях та місцевих виконавчих комітетах міст обласного значення.

«Ви маєте бути комунікуючою ланкою між суб’єктами підприємницької діяльності та різноманітними службами. І тут дуже важливо покроково означити весь процес – від генерального плану до введення в експлуатацію із конкретними термінами. Ваше завдання - це своєрідна координація між підприємцем та відповідними службами у цьому процесі. Важливо, щоб підприємці почували себе комфортно на Львівщині», - зазначив Олег Синютка.

Відтак, в межах наради начальник відділу супроводу інвестиційних проектів Львівської ОДА Любомир Титаренко окреслив присутнім шляхи підвищення ефективності системи супроводу інвестиційних проектів у районах та містах області.

«Сьогодні на супроводі у Львівській обласній державній адміністрації – 651 проект. З них 134 – на обласному рівні, а також 517 – на районних та міських рівнях. Найбільше їх у Пустомитівському, Яворівському та Самбірському районах. Нашим завданням сьогодні є охопити всі можливі об’єкти, щоб створити сприятливий інвестиційний клімат не лише для існуючих інвесторів, але й для потенційних», - зазначив Любомир Титаренко.

Також учасникам презентували програмне забезпечення із супроводу інвестиційних проектів, яке використовується в роботі відділом супроводу інвестиційних проектів.  

Мітки: ЛЬВІВЩИНА