Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

Народна армія сьогодні звітує перед українським народом і ми пишаємося нею – Президент на Параді до Дня Незалежності

Президент Петро Порошенко під час участі у Параді до Дня Незалежності наголосив, що найнадійнішими гарантами Незалежності України та мирної праці українців є українські воїни: Збройні Сили, Національна гвардія, флот, прикордонники, СБУ, поліція, інші силові структури.

«Про те, як змінилася українська армія за чотири роки, можна говорити хоч чотири години – є про що. Але ліпше за будь-які слова промовлятимуть зараз впевнена хода героїв, випромінюючий силу рух техніки та озброєнь і майстерність пілотів», - зауважив Глава держави.

«Народна армія сьогодні звітує перед українським народом, а народ пишається своєю армією. Кожний, хто долучився до її розбудови, кожний, хто в 2014 році відправляв смс з грошима, хто кинув рідний дім і поїхав волонтером, військовослужбовці. Кожен по праву хай гордиться власним внеском у зміцнення обороноздатності», - додав Президент.

Присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих героїв, які віддали свої життя за мирне майбутнє України. «Вклонімось кожній українській родині, що втратила чоловіка чи сина, матір чи сестру. Вічна пам'ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну. Вічна їм слава», - сказав Глава держави.

«Наша українська армія – це армія миру. Влітку 2014 року вона успішно звільнила більшу частину Донбасу від бойовиків. А після того, як сталося пряме вторгнення російських регулярних військ, міцно тримає оборону на лінії зіткнення. Надійно захищає Україну вздовж усієї лінії кордону з нашою агресивною сусідкою», - наголосив Президент.

За його словами, влада зробила все, аби вплив війни на суспільство був якомога меншим – була відкинута пропозиція оголосити воєнний стан, який би істотно обмежив політичні права і свободи громадян, від часткової мобілізації перейшли до формування контрактної армії, витрачаючи понад 5% ВВП на оборону та безпеку, проводяться реформи і мирне будівництво.

«Ми нічого не прагнемо більше, ніж миру. І ніхто не прагне миру більше, ніж ми, українці. Справжній мир обов’язково настане на нашій землі. Забезпечити мир і перемогу може тільки боєздатна армія, і вона день за днем стає дедалі сильніша», - зазначив Петро Порошенко. Він нагадав слова автора Акту проголошення незалежності України Левка Лук’яненка: «Доки нація бореться – вона живе».

Президент окремо відзначив, що сьогодні Міністр оборони вперше в історії вітав учасників Параду словами «Слава Україні!». «Найміцнішими стають ті традиції, які народжуються в народі. Які генеруються народом і людськими серцями, передаються з покоління в покоління. Серед наших символів є не лише Прапор, Герб і Гімн, про які написано в Конституції, але й національне гасло: «Слава Україні! Героям слава!». Від нього ми почуваємо колосальне піднесення, а наших ворогів корчить як чортів від ладану. Воно саме увійшло в наше життя, а тепер настав час надати йому силу Закону», - сказав Петро Порошенко.

Глава держави повідомив, що подає до Верховної Ради законопроект про зміни до військових статутів, згідно якого це гасло стане головним вітанням у ЗСУ.

 

Мітки: ЛЬВІВЩИНА