Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

Майже 80 дітей Бущини відвідали Львівську ОДА

26 липня у межах Галицької Школи лідерства майже 80 дітей шкільного віку з Буського району відвідали Львівську обласну державну адміністрацію і Львівську облраду та ознайомилися з роботою влади.

До присутніх звернулась заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Оксана Стоколос-Ворончук.

«Школа лідерства – це те місце, яке допомагає повірити у себе та власні сили. Місце, де ви навчаєтесь висловлювати та відстоювати власну позицію. Повірте, що це багато означає. Школа лідерства – це безцінний досвід. Я від щирого серця бажаю вам перемог. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому та впевнено йдіть до своєї мети», - зазначила Оксана Стоколос-Ворончук.

Зазначимо, що на базі Соколівської ЗОШ І-ІІІ ст. благодійний фонд "Українська Галицька фундація" організував тижневе навчання у Школі лідерства для 75 дітей шкільного віку.

Для активних підлітків з Олеська, Тур'ї, Переволочно, Соколівки, Кутів, Ожидова з понеділка відбуваються інтерактивні тренінгові заняття, знайомство з реальними прикладами та людьми, що мають активну громадську позицію, а також – через продуману практичну діяльність в підлітків стимулюють лідерські якості, навички планування, проектного менеджменту, комунікації, презентації, тощо.

За результатами роботи табору "Українською Галицькою фундацією" буде відібрано кілька локальних проектів, створених дітьми, та буде надано допомогу в їх реалізації.

Мета організації такого роду таборів - показати дітям для чого потрібна активна життєва позиція та власна відповідальність і дати дієві інструменти, як все це застосовувати для суспільного блага та самореалізації.

 

 

Мітки: БУЩИНА, ЛЬВІВЩИНА