Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

Українські компанії запрошують взяти участь у торговій місії до Німеччини

17-20 вересня відбудеться торгова місія української бізнес делегації до Мюнхена. До відбору в делегацію запрошують виробників українських продуктів: цукерок і випічки, готових м'ясних виробів і соусів, соків і джемів, молочних продуктів і конфітюрів,

готових до вживання ягід і фруктів та інших продуктів харчування. Про це інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Мета торгової місії - забезпечити торгівельні можливості в форматі В2В на ринку Німеччини для українських підприємств сектору готової їжі.

У програмі:

- Встановлення B2B контактів, програма зустрічей з якими буде розроблена у співпраці з професійним німецьким бізнес-консультантом. Знайомство з консультантом відбудеться 10-го липня в Києві. Більше інформації про зустріч: http://preview.mlsendru.com/b5z9k5

- Вивчення ринкових можливостей для українських компаній в Німеччині

- Знайомство зі стейкхолдерами в Німеччині для початку/розширення експорту, секторальні візити до найбільш успішних компаній в Німеччині для обміну досвідом.

Критерії відбору компанії:

- Компанія є виробником продуктів харчування

- Компанія є зареєстрованим суб'єктом (приватний підприємець або юридична особа) згідно чинного законодавства України

- Компанія є малим або середнім бізнесом - максимум 250 працівників

- Власність підприємства: принаймні 51% акцій компанії належать громадянам України

- Компанія-учасник гарантує покрити логістичні витрати свого представника

- Учасник торгової місії вільно володіє англійською мовою

- Хороша репутація

- Плюс: наявність веб-сайту та маркетингових матеріалів англійською або/та німецькою мовою

Програма реалізується Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і фінансується в рамках ініціативи "EU4Business" Європейського Союзу.

Зареєструватись можна до 15 липня за посиланням.

Контактна особа - старший експерт Офісу з просування експорту Ірина Онікієнко, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Довідково:

Участь у програмі торгової місії безкоштовна для українських компаній, які пройдуть відбір до участі (10 компаній). Бізнес складова організується Офісом з просування експорту та за допомогою німецького бізнес-консультанта. Учасники самостійно покривають витрати на квитки, проживання, харчування. Робоча мова торгової місії та підготовки до неї - англійська.

Мітки: ЛЬВІВЩИНА