Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

“Конституція – символ держави, закріплення курсу на набуття членства у НАТО - стратегічна безпекова річ і захист України”, - Олег Синютка

Позиція Президента України щодо закріплення курсу на Північноатлантичний оборонний альянс - це стратегічна безпекова річ, яка зможе не тільки використати Україну на захист українського народу, але й використати усю потугу західного цивілізованого світу на захист України.

Про це зазначив у програмі “Ситуація” на Прямому телеканалі голова Львівської ОДА Олег Синютка.

“Більшість українців бачать майбутнє в ЄС і НАТО і сьогодні - це вибір українського народу. Президент сьогодні переймається глобальними українськими державотворчими питаннями, це церква, отримання нею автокефалії, друга річ – закріплення курсу на Північноатлантичний оборонний альянс, це стратегічна безпекова річ, яка зможе не тільки використати Україну на захист українського народу, але й використати усю потугу західного цивілізованого світу на захист України”, - зазначив Олег Синютка.

Також очільник Львівщини наголосив, що Конституція на сьогодні є визначальним документом, куди буде рухатись держава.

“Конституція – символ держави, і якщо говорити сьогодні - це визначальний момент, у якому напрямі рухатиметься держава. Мистоїмо на векторальному виборі, або Європа і НАТО, або в іншу сторону і я думаю, це все зійдеться у боротьбі навколо змін до Конституції”, - додав Олег Синютка.

Мітки: ЛЬВІВЩИНА