Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

“Львівщина – комфортна область для інвестування, будівництва та розвитку”, - Олег Синютка під час відкриття Українсько-баварського економічного форуму

Сьогодні, 21 червня, стартував Українсько-баварського економічного форуму, який об’єднав бізнес-делегації України та Баварії.

Учасників привітав голова Львівської ОДА Олег Синютка

“Рівень безпеки на Львівщині нічим не відрізняється від будь-якої східноєвропейської держави. Ми гарантуємо безпеку бізнесу і кожному особисто. В області третій рік поспіль маємо зростання і промисловості, і аграрного сектору: минулого року 5,4 %, за п’ять місяців цього року – 4,8 % зростання економіки нашого регіону. Ці речі пов’язані із комплексною боротьбою з корупцією”, - зазначив Олег Синютка.

Зокрема, Олег Синютка наголосив на сприятливому інвестиційному розвитку області.

“У структурі обласної адміністрації створений відділ супроводу інвестиційних проектів, який допомагає інвесторам. Сьогодні Львівщина - комфортна область для інвестування, будівництва та розвитку. Минулого року ми створили 8 тисяч робочих місць. Якщо сьогодні на Львівщині буде зарплата у 500 євро - це стримає відтік кадрів і ви матимете кваліфікованих працівників. Запрошую розміщувати в Україні виробництва для висококваліфікованих працівників. Використовуючи приватно-державне публічне партнерство ми знайдемо формат співпраці, який дозволить вам бути успішними в Україні”, - додав Олег Синютка.

Також очільник області зачитав привітання представникам бізнесу від Першого віце-прем’єр-міністра України Степана Кубіва.

Представник Міністерства економіки, енергетики та технологій Баварії Мартін Гроссманн підкреслив, що на Львівщині спостерігається швидкий ріст економіки.

“Львівщина має великий потенціал і Баварія відкрита для інвестування. Ваш регіон сильний у сферах машинобудування, економіки, переробці металу, ІТ і ми знаємо підприємства, які хочуть розвиватись тут. Ми вражені динамікою в економіці, тут орієнтуються на ЄС. Ми підтримуємо розвиток реформ в Україні”, - зазначив Мартін Гроссманн.

У межах форуму відбулись панельні дискусії та ділові зустрічі, під час яких представники бізнесу обмінялись досвідом та напрацювали нові механізми співпраці і розвитку.

Мітки: ЛЬВІВЩИНА