Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

В Ожидівській ЗОШ I-III ст. учні із задоволенням відвідують пришкільний мовний табір "Magic English"

З 29.05.18 року учні Ожидівської ЗОШ I-III ст. із задоволенням відвідували пришкільний мовний табір "Magic English". Вчителі англійської мови Гудима Г.Б. і Турчиняк Г.Я. залучили дітей до проектної роботи "A Holiday around Ukraine", мета якої – акцентування уваги учнів на удосконаленні пошукових та дослідницьких умінь, забезпечення практики усного та писемного мовлення, активізація навичок індивідуальної роботи, роботи в парах та малих групах.

Завдяки цьому проекту школярі також мали змогу реалізувати свої творчі здібності, працюючи над створенням фізичної карти України з позначками пам”яток і туристичних місць “An Interactive Map Of Ukraine”.
Репрезентуючи роботи, вони розвивали здатність вільно висловлювати свої думки англійською мовою. Перебуваючи у таборі, учні дізналися багато цікавої інформації про визначні місця України,щодня ставали активними учасниками різноманітних ігор, краєзнавчих квестів, виконували цікаві завдання, відпочивали на свіжому повітрі. Дякуємо за надані методичні розробки Міжнародному освітньому центру PEARSON – DINTERNAL та усім, хто долучився до роботи у таборі!

                                                         (Інформація вчителів англійської мови Гудими Г.Б., Турчиняк Г.Я.)

 

Мітки: БУЩИНА