Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

В РДА відбулася галузева зустріч з представниками підприємств деревообробної галузі, які працюють на території району

 У вівторок, 15 травня, голова райдержадміністрації Петро Мороз провів галузеву зустріч з представниками підприємств деревообробної галузі, які працюють на території Бущини.

Метою спілкування було впорядкування роботи пилорам та об’єктів деревообробної галузі в правовому полі: забезпечити легальну роботу цих об’єктів, зокрема реєстрацію та легалізацію робочої сили, забезпечення жорсткого контролю та попередження з боку правоохоронних органів щодо незаконного обігу деревини.
Начальник відділу економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та молодіжної політики РДА Леся Корецька розповіла про реалізацію Програми підвищення конкурентноспроможності Львівської області за якою триває конкурс інвестиційних проектів.
Відповідно до Програми суб’єктам підприємницької діяльності, представникам малого бізнесу, які відповідають вимогам Господарського Кодексу, з обласного бюджету відшкодовуватимуть частину відсоткової ставки за кредитами, отриманими в банках, що уклали генеральні угоди про співробітництво з департаментом економічної політики ЛОДА.

Мітки: БУЩИНА