Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

Керівництво райдержадміністрації привітало Матвіїв Надію Григорівну з Днем Матері

Більше чотирьох років минуло з часу завершення Революції Гідності, але в серці кожного українця повсякчас живе пам'ять про Героїв Небесної Сотні, завдяки яким та тисячам інших майданців, людей різного віку,

віросповідання, соціального статусу вдалося змінити хід української історії в напрямку демократії та цивілізаційного розвитку.
Серед Героїв Небесної Сотні наша землячка з Ріпнова Ольга Бура, яка була на Майдані з 24 листопада 2013 року та померла від поранення в київській лікарні 10 березня 2014 року.
Мати Ольги - Матвіїв Надія Григорівна цими вихідними побувала у Києві, де пройшла хода матерів Героїв Небесної Сотні і українських воїнів, які загинули у війні з Росією на Донбасі. Там же їй було вручено відзнаку "Орден Матері" та подаровано ікону.
А сьогодні, 14 травня, жінку приїхали привітати з Днем Матері представники райдержадміністрації: заступник голови РДА Тетяна Сай, керівник апарату РДА Євген Кичурчак, директор Буського РНД Ганна Грушицька.
Вони передали пані Надії вітання від голови райдержадміністрації Петра Мороза, подякували за ніжність і материнську ласку, щоденну копітку працю для рідних та близьких, для майбутнього Української держави. А ще вручили подарунки, побажали Господнього благословення, здоров’я, родинного затишку, добробуту і впевненості у прийдешньому дні.

Мітки: БУЩИНА