Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

В райдержадміністрації відбулася нарада з керівниками відділів апарату та окремих структурних підрозділів РДА, служб, установ та організацій району

У понеділок, 16 квітня, відбулася апаратна нарада голови райдержадміністрації Петра Мороза з керівниками відділів апарату, окремих структурних підрозділів РДА, служб, установ та організацій району.
Перед її початком до присутніх звернувся начальник Бродівського МРВ УСБУ у Львівській області полковник Віталій Федорович, який дав правове роз’яснення поняття слова «диверсія», розповів

про відповідальність, яка очікує громадян за її скоєння, а також навів позитивні приклади попередження такого виду злочину, відзначивши при цьому важливу роль громадськості. В.Федорович закликав керівників сприяти у розповсюдженні Пам’ятки для громадян щодо першочергових дій у разі виявлення або застосування вибухових пристроїв, розмістивши її людних місцях, на дошках оголошень в установах і організаціях району.
Надалі очільник Бущини Петро Мороз проінформував учасників наради про результати skype-конференції, яку провів сьогодні голова Львівської ОДА Олег Синютка з головами райдержадміністрацій та міст обласного значення, акцентував увагу на питаннях:
- Про необхідність продовження інформаційно-роз’яснювальної роботи з населенням щодо недопущення спалювання сухої рослинності;
- про використання можливостей щодо фінансової підтримки АПК району;
- про результати об’їзду населених пунктів району представниками Львівської ОДА щодо їх благоустрою;
про участь делегації Буського району в щорічній виставці та форумі з підтримки фермерства Агропорт Захід Львів 2018;
- про культурно-мистецькі заходи, які відбудуться на території району в рамках проведення обласного етнофестивалю гостинності.
На завершення наради виступив начальник Буського районного центру зайнятості Степан Миляновський, який розповів про стан реалізації на теренах району пілотного проекту «Рука допомоги».

За результатами розгляду питань порядку денного, голова РДА Петро Мороз дав доручення окремим керівникам, встановив терміни їх виконання.

Мітки: БУЩИНА