Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

26 вересня – змаганя з легкоатлетичного кросу та скандинавської ходьби у рамках проведення всеукраїнсього патріотичного забігу в пам’ять про загиблих воїнів «ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ»

Всеукраїнський патріотичний пробіг «ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ» закладає традицію щорічного вшанування пам’яті полеглих воїнів

та проводиться з метою формування національно- патріотичної свідомості громадян України. Забіг є засобом об’єднання ветеранів та діючих військовослужбовців, волонтерів, молоді та свідомих громадян навколо цінностей української державності, незалежності, вшанування пам’яті героїв.

26 вересня у місті Львів відбудуться змаганя з легкоатлетичного кросу та скандинавської ходьби, у рамках проведення всеукраїнсього патріотичного забігу в пам’ять про загиблих воїнів «ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ». Приїзд та реєстрація учасників відбудеться 26 вересня з 09.00-09.45. Засідання мандатної комісії з 09.45-09.50. Урочисте відкриття та початок змагань о 10.00 год.

Запрошуємо усіх бажаючих до участі у змаганнях!

Детальна інформація:

І. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ

Учасником змагань може бути особа, якій на день проведення змагань (26 вересня) виповнилося 18 років. Діти та молодь до 18 років можуть приймати участь за письмової згоди або присутності когось із батьків. Обов’язковою умовою участі у змаганнях є медична довідка – допуск до участі у змаганнях. Та заява з особистим підписом, яка свідчить про те. що кожен учасник заходу бере участь у змаганнях на власну відповідальність.

ІІ. ТЕРМ ІНИ ПОДАННЯ ЗАЯВОК

Заявку про участь можна подати: в електронному вигляді головному секретарю змагань до 24.09.2020 р. на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Або, в день проведення змагань, з 09.00 – 09.45 год (Стрийський парк. Львівська обласна ДЮСШ , вул. Уласа Самчука. 8).

В день змагань до секретаріату надається медична довідка та підписується заява, про особисту відповідальність за участь у змаганнях.

Контактні телефони:

Керівник змагань: Вадим Климович – 067 6735897

Головний секретар: Ірина Олійник – 098 920 73 01

ІІІ. ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

Загальне керівництво здійснює управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації. Львівський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Безпосередньо організацію та проведення змагань забезпечує головна суддівська колегія затверджена ЛОЦ ФЗН «Спорт для всіх.

ІV. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

Змагання – особисті.

Змагання проводяться за такою програмою: змагання з бігу та скандинавської ходьби.

– в категорії «Професіонали»: чоловіки – біг на дистанцію 3 км. жінки – біг на дистанцію 2 км;

– в категорії «Аматори»: чоловіки – біг на дистанцію 2 км. жінки – біг на дистанцію 1 км:

– в категорії «Діти»: біг на дистанцію 100 м (для учасників віком до 6 років). 300 м (7-8років). 500 м ( 9-10 років). Дітей, під час змагань можуть супроводжувати батьки.

– В категорії «Юнаки та дівчата», учасники, віком від 11 до 18 років. Біг на дистанцію 500м та 1 км – на вибір учасника. Вікові категорії: 11-12 років. 13-14 років, 15-16 років, 17-18 років.

Особиста першість визначається серед чоловіків, жінок та дітей у кожній категорії («Професіонали», «Аматори», «Діти», «Юнаки та дівчата») за кращими часом.

Змагання зі скандинавської ходьби проводяться на дистанції 3 км.

V. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ УЧАСНИКІВ

Учасники, які беруть участь у змаганнях, зобов’язані дотримуватися вимог цього Положення, правил техніки безпеки. Забороняється участь у змаганнях під впливом алкоголю та наркотичних речовин.

VI. ВИМОГИ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕНЕННЯ ЗМАГАIIЬ:

Перед початком змагань проводиться температурний скрипінг всім присутнім (учасникам змагань, представникам команд, суддям).

Особи, в яких при проведенні температурного скринінгу виявлено температуру тіла понад 37.2°С або ознаки респіраторних захворювань до змагань не допускаються.

Організатори та учасники заходу повинні мати з собою медичні маски.

Організатори та учасники заходу повинні бути одягнені в медичну маску або респіратор (окрім учасників, які розминаються або біжать легкоатлетичний крос ).

На вході до місця проведення змагань організовується місце для обробки рук спиртовмісними антисептиками з концентрацією активно дію чої речовини понад 60 % для ізопропілових спиртів та понад 70% для етилових спиртів.

При недотриманні протиепідемічних вимог, учасник буде відсторонений від участі у змаганнях, рішенням головного судді.

VII. СУДДІВСТВО

Призначення суддів здійснюється головним суддею змагань. Суддівство змагань здійснюється суддями, які допущені головним суддею змагань.

VIII. ПРОТЕСТИ

У разі незгоди із рішенням судді учасник впродовж 30-ти хвилин після фінішу попереджає суддю про подання протесту. Несвоєчасно подані протести не приймаються до розгляду.

IX. НАГОРОДЖЕННЯ

Переможці та призери змагань (жінки та чоловіки окремо) в абсолютній першості категорій («Професіонали», «Аматори». «Діти», «Юнаки та дівчата») нагороджуються грамотами, медалями та речовими призами.

X. ВИДАТКИ ТА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

Витрати на організацію та проведення змагань (оплата роботи суддівської колегії, придбання нагородної атрибутики) здійснює Львівський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» згідно кошторисів витрат.

Витрати на відрядження учасників – за рахунок організацій, які відряджають або особистий рахунок.

 

Мітки: БУЩИНА