Про заходи щодо запобігання поширення коронавірусу COVID-19

З метою попередження виникнення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та наказом Державної казначейської служби України від 13.03.2020 №83 «Про затвердження додаткових заходів», Управління Державної казначейської служби України у Буському районі Львівської  області просить розпорядників коштів державного бюджету та інших клієнтів тимчасово, до 03.04.2020, обмежити відвідування приміщення Казначейства та при розрахунково-касовому обслуговуванні застосовувати систему дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства – Казначейство» як один із засобів обмеження особистих контактів та попередження розповсюдження інфекційних захворювань.

Начальник                                                                                                      Ярослав БАЗЮК

Про запровадження централізованої моделі виконання дохідної частини державного та місцевих бюджетів

Відповідно до пункту 4 Положення про Державну казначейську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2015 року № 215, наказу Міністерства фінансів України 29 січня 2013 року№ 43 «Про затвердження Порядку казначейського обслуговування доходів та інших надходжень державного бюджету» та наказу Міністерства фінансів України від 23 серпня 2012 року № 938 «Про затвердження Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів» змінився порядок відкриття аналітичних рахунків для обліку операцій по виконанню бюджетів в системі Державної казначейської служби України.
Так зокрема рахунки для зарахування доходів до державного бюджету та місцевих бюджетів відкриваються в Державній казначейській службі України МФО 899998. Рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів, відкриті на балансі Державної казначейської служби України, вступають в дію з 02 липня 2018 року.
Рахунки для зарахування доходів до державного бюджету та місцевих бюджетів відкриті в Головному управлінні Державної казначейської служби України у Львівській області МФО 825014 закриваються 02 липня 2018 року.
Реквізити згаданих рахунків можна дізнатися у державних органів, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2011 року № 106 контролюють справляння надходжень бюджету.